Кольоротерапія: лікування кольором

Лікування кольором відоме давно. Доведено, що колір не тільки впливає на орган зору – очі, але також впливає на інші органи відчуттів – смак, слух, дотик та нюх. Кольорова терапія використовувалася ще в давнину. Колір передає специфічні фотонні імпульси, унаслідок чого він передає свій вплив на організм.

Який же колір що означає?

Червоний

Цей колір дає тепло, збуджує нервову систему, покращує та прискорює всі обмінні процеси в організмі. Сприятливо впливає на кровообіг та серцеву діяльність, нормалізує знижений кров’яний тиск, підвищує імунітет.

Рожевий

Викликає сонливість, знижує збудження, покращує настрій. Рожевий допомагає пробудити кохання і вийти з депресії.

Помаранчевий

Колір сонця. Помаранчевий колір омолоджує. Відновлює нервову систему, тонізує.

Жовтий

Жовтий колір приводить у тонус весь організм. Позитивно впливає на зір та нервову систему, активізує розумові та логічні здібності.

Зелений

Колір зростання, відродження, заспокоєння. У лікувальному плані зелений нормалізує діяльність серцево-судинної системи, знімає серцебиття, лікує аритмію, нормалізує артеріальний тиск та функції нервової системи.

Синій

Колір спокою. Синій колір символізує вічність та стійкість. Синій колір має снодійний ефект. Також цей колір використовується для лікування очей, усуває галюцинації, затримує розвиток недоумства.

Білий

Колір добра, очищення, удачі, лікування. Білий колір впливає центральну нервову систему, заспокоює, очищає організм від шлаків, знімає напругу.

Чорний

Ніч символ. Колір знищення, рішучості та екстриму.

Вибирайте необхідний колір і привнесіть його в повсякденне життя. Це дозволить вам керувати своїм організмом, покращити настрій та самопочуття, що вплине і на корекцію фігури в кращий бік.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *