Схуднення: як скинути зайву вагу з живота

Чи не кожна жінка, а часто і чоловіки, проводять час біля дзеркала, намагаючись не просто розглянути, що ж це діється з їхньою фігурою, а й мріючи якнайшвидше позбутися зайвих кілограмів. Випрямляючи спину і витягаючи шию, вони намагаються втягнути в себе живіт, що зрадливо стирчить. Але користі від цього мало. Живіт зникати і не збирається.
І тут на думку ясно спадає одне – треба щось робити! Але завантаженість, а, швидше за все, просто елементарна лінь, губить усі наші плани, і живіт продовжує псувати нашу зовнішність.

З чого почати

Отже, що робити? Насамперед домовимося, що найменше ми тепер дивитимемося на талії та сідниці телеекранних зірок – там занадто багато пластики. Адже нам не по кишені всі ці операції з видалення жиру тощо. До того ж нам дороге наше здоров’я. Невідомо, що з ним станеться після операції. Також думаємо, нам не варто кидатися купувати різні тренажери та всякі пристрої. Запам’ятайте, без фізичних навантажень ваш живіт не здасться. Тому одразу приготуємо себе до кропіткої праці над власним тілом, адже ми самі творці свого щастя.

Дієта

Відразу звернемо вашу увагу на таке поширене явище як дієти. Багато хто зауважує, що вони часом не приносять очікуваного результату. Вага, втрачена у процесі дієти, потім несподівано швидко набирається знову. Чому? Розгадка в тому, що дієта для організму – явище неприродне. Наше тіло швидко адаптується і змінюється, і тому жир починає накопичуватися про запас. Це, звичайно, не означає, що тепер можна їсти все підряд і начхати на дієту, ні, просто слід відмовитися від ненатуральних продуктів з будь-якими хімічними добавками, а також не налягати на борошняні вироби та солодощі – фрукти та овочі з успіхом це замінять.

Фізичні вправи і навантаження

Цілком природно до нашого правильного харчування потрібно додати активний спосіб життя та фізичні вправи. Але й тут ми маємо бути готовими до несподіванок. Буває людина, качаючи регулярно свій прес, зауважує, що її живіт, як і раніше, має непривабливий вигляд. Чому? Просто жир, що скупчився на животі, приховує ваш прес, тому що до нього майже не притікає кров, що містить кисень, який розщеплює жир.

Таким чином, щоб прибрати живіт нам потрібно прокачати на ньому м’язи і якнайбільше прибрати жир. Щоб накачати свій прес кожна людина повинна сама підібрати для себе вправи. Адже всі ми різні та зобов’язані враховувати особливості свого організму. Але є кілька універсальних вправ:

1. Вправа для верхньої частини живота. Ляжте на спину, руки покладіть за голову. Ноги при цьому мають бути зігнуті в колінах, а п’ятки піднесені над землею. При видиху починаєте піднімати верхню частину тіла. Лопатки повинні трохи відірватись від поверхні підлоги. При вдиху займіть початкове положення. Вправа повинна виконуватися м’язами черевного преса, а не руками.

2. Вправа для нижньої частини живота. Знову ляжте на спину, а руки покладіть за голову. Ноги знову згинаються в колінах і розташовуються паралельно до підлоги. При видиху розігніть ноги від себе. При вдиху знову зігніть.

3. Положення як у 2 вправі. При видиху дістаємо ліктем лівої руки правого коліна, при вдиху повертаємось назад. Потім теж робимо з протилежними рукою та ногою. Тут братимуть участь усі м’язи живота. Найкраще робити ці вправи перед сніданком. Робіть по 3 підходи по 20 повторень.

Поради на щодень

У повсякденному житті бажано завжди тримати спину прямо. При такому положенні живіт мимоволі підтягується. Далі не забудьте спалити ваш жир. Для цього є багато засобів – велосипед, шейпінг, танці, навіть швидка ходьба допоможе. Сюди ви можете додати масаж. Адже при цьому активізується приплив крові до місця масажу. А після душу ви можете змастити живіт кремом проти целюліту. І пам’ятайте, роблячи всі ці заходи, ви повинні завжди уявляти, що скоро у вас буде гарна підтягнута фігура. Нехай телезірки вам заздрять!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *