Корисні властивості хрону для підтримки здоров’я

Бурхливе життя, бурхливий потік інформації, харчування аби як і будь-де. А потім? Біжимо до народних цілителів, п’ємо всякого роду фіточаї, чистимо кишечники, позбавляємося шлаків, виводимо токсини і т.д. І все це за допомогою сумнівного походження, але бурхливо рекламованих таблеток, настоянок та іншої погані. А потім читаємо викривальні статті та дивимося такі ж інтерв’ю, особливо про препарати для схуднення. Але ж на екрані такі молоді, здорові, стрункі дівчата нам щось обіцяли. Вам знайома така ситуація?

Так може спочатку варто послухати наших бабусь і дідусів, а не гламурних ідолів і використовувати перевірені часом засоби та рослини. Одна з них – хрін.

Що це

Хрін – дивне слово, дивний овоч схожий на корінь, з незрозумілим призначенням. Насправді ж хрін – народний, століттями та поколіннями перевірений засіб для очищення організму від шлаків, токсинів, відкладення солей, до того ж з ефектом омолодження.

Народні рецепти

Настоянку за народним рецептом майже не треба готувати – все дуже просто. Беремо листя хрону, подрібнюємо, заповнюємо ними літрову банку, але не трамбуємо їх як у пресі, а так – притискаємо щільно, заливаємо горілкою догори (у деяких чоловіків відразу ж з’являється зайвий привід “полікуватися”), закриваємо щільно кришкою і ставимо на два тижні темне місце, можна в комірчину. Після закінчення терміну “томного” очікування проціджуємо і приймаємо настоянку по одній столовій ложці за півгодини до їжі (дружини, стежте за чоловіками – ложка, а не чарка). І так упродовж місяця. До того ж настій допомагає при нежиті, утримує гайморит від активації.

Але її можна приймати не тільки всередину: розболілася спина, наприклад, або м’язи, – натерлися на сон прийдешній і на ранок молодцем. Якщо засіб приймати всю зиму, то навесні вас просто не впізнають – на відміну від оточуючих ви будете здорові та молоді. Коріння і листя хрону містять кремній, а в давнину завжди казали: “Міцний як кремінь”.

Вживання

Отже, хрін, виявляється, як звична приправа до м’ясних страв, а й справжній засіб підтримки здоров’я. Перевірений часом метод його використання у вигляді настойки дає обіцянку очищення організму від токсинів та шлаків, а також омолоджує ефект. Це природний засіб, який не вимагає великих витрат або спеціальних умов для приготування. Будучи багатим джерелом кремнію, хрін може допомогти у зміцненні кісток та м’язів, а також у загальному оздоровленні організму.

Однак, як і з будь-якою рослиною, слід бути обережним і дотримуватися розумних заходів при його вживанні. Людям з певними захворюваннями чи алергіями рекомендується проконсультуватися з лікарем перед початком прийому хрону. В цілому, використання хрону як натурального засобу для підтримки здоров’я та омолодження організму є перспективним і заслуговує на увагу як альтернативу сумнівним медикаментам і засобам.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *